Práca

Predavačka

staň sa špecialistkou v špičkovej predajni mäsa

Poď do nášho týmu a staň sa po zaučení skutočnou odborníčkou a špecialistkou na predaj mäsa a mäsových výrobkov.

Ponúkame: práca v centre mesta v úspešnej a neustále sa rozvíjacej firme. Príjemná pracovná atmosféra a množstvo zamestnaneckých výhod.Pracuje sa v rannej a po obednej smene.Otváracie hodiny predajne sú od 7.00 do 17.00 v piatok do 17.30. Otvorené máme aj každú druhú sobotu do 12.00, takže sobotná smena pripadá maximálne 1 krát do mesiaca.

Platové podmienky: mzda je 650 EUR brutto, k tomu prislúchajú každomesačné odmeny v závislosti od tržby.Výška týchto odmien sa pohybuje od 50-100 EUR v čistom. Okrem toho máme aj pravidelné koncoročné odmeny.

Pracovná náplň: ponúkať a predávať tovar,komunikovať so zákazníkmi, ošetrovať tovar, kontrolovať záruky, dokladať tovar, zúčastňovať sa na sanitácii predajne

Vedúca/ci predajne

Aktuálne obsadzujeme aj pozíciu vedúcej maloobchodnej predajne.

Pracovná náplň: vedúca predajne riadi a určuje zamestnancov na smeny. Objednáva tovar, komunikuje s dodávateľmi . Vypočítava ceny tovaru a pripravuje podklady pre inventúry ako aj spracúva a triedi doklady pre účtovníctvo.

Požiadavky: skúsenosť s vedením maloobchodnej prevádzky, pracovné nasadenie, ochota a lojalita.

Platové podmienky: mzda je 750 EUR brutto + pravidelné mesačné odmeny (viac na osobnom pohovore).

Viac informácií na tel.čísle 0903546959